TR | EN | DE | RU

Untitled Document
Untitled Document

FITNESS FIRST

Fitness profesyonel ellerde..

 

Dünyanın fitness alanındaki bir numaralı ismi olan Fitness First, profesyonel donanım ve yönetime sahip stüdyosu Türkiye’de ilk defa Ali Bey Club’da hizmet vermektedir. 500 m2’lik iç ve 1.000 m2’lik dış alana sahip olan bu özel stüdyo kondisyon, vücut geliştirme ve değişik kurs imkânlarını profesyonelce hizmetinize sunmaktadır. Zengin alternatiflerin içerisinde çeşitli aerobik, cycling, power plate ve bunun yanı sıra kişiye özel antrenmanlar yer almaktadır.

 FIESTA WEEK FEAT ZUMBA® FITNESS 30.04 - 05.05.2018
AEROBIC & FITNESS WEEK 07.05 - 12.05.2018 10.09 - 15.09.2018

Tarihler :

30.04.2018 bis 05.05.2018

 

Eğlenceli bu haftada neler var :

> Uluslararası eğitimcilerle günde 5 ders

> Fiesta Week Gala Gecesi

> Fiesta Week Hoşgeldiniz Partisi

> ZUMBA® Fitness

> Aqua ZUMBA®

> ZUMBA® Sentao

> ZUMBA® Step

> ZUMBA® Toning

> STRONG by Zumba™

> Bachata

> Salsa Cubana

> Reggeaton

> Latin Pop

> Hip Hop New Style

> Uluslararası Eğitmenler

> Sahilde takım öğretileri

 

 

For more information:

https://www.fitnessfirst.de

 

 

 

Eğitmenlerimiz
Marta Formoso Iglesias (GER-ESP) Miguel Valantin (ITA) Alice Kollmann (GER) Selim Yarin (TUR-GER) Gülcan Baskurt (TUR)

Tarihler :

07.05.2018 - 12.05.2018

10.09.2018 - 15.09.2018

 

Eğlenceli bu haftada neler var :

> 10' dan fazla uluslararası eğitmen

> 100' den fazla kurs

> Eğitim ve Beslenme atölye çalışmaları

> Sahilde uyanma egzersizleri & Bootcamps

> Serbest egzersizler

> Miles Contest: Who will win the event participation for 2019?

> Kapalı Alan Bisiklet Kursları

> Özel Sunucular

> Temek teknik dersler - Step & Dance

> Hoşgeldiniz Partisi & Gala Gecesi

> Aktivite Tişörtü & Karşılama Paketi

 

 

For more information:

https://www.fitnessfirst.de

 

 

 

Eğitmenlerimiz
Fitzroy Gaynes (UK) Anton Todorov (BUL) Marta Formoso Iglesias (ESP) Taras Kilmov (RUS) Michael Dela Cruz (PHL/GER) Ivan Robustelli (ITA) Zena Saheli (FRA) Luciano Motolla (ITA)
Remo Stefanic (GER) Pierre Pozzuto (ITA) Zuzana Svikova (CZE) Peter Zlatew (GER) Alexander Fomin (RUS) Jairo Junior (BRA) Vilde Berntsen (NOR) Christian Gasch (AUT)
Ilya Shchegolev (RUS)